درباره پارس نیروسان:

موفقیت های قابل توجه شرکت پارس نیروسان :

 

 

از جمله موفقیت های قابل توجه شرکت پارس نیروسان از سال های گذشته تاکنون، کسب رتبه شماره یک نمایندگی ال.جی در نمایندگی های کل جهان بوده است. رکورد فروش بالای ایران نسبت به سایر کشورهای جهان باعث شد، شرکت پارس نیروسان به عنوان نماینده برتر جهان با عنوان نمایندگی شماره یک در جهان از سال 2005 معرفی شود و لوح تقدیر همراه با کلید طلایی را از مدیریت ارشد شرکت ال.جی طی مراسم باشکوهی که در سئول پایتخت کره جنوبی برگزار شد، دریافت کند.
در سال 2005 در طی مراسمی علت تغییر نام LG به LS به طور رسمی اعلام گردید. گروه LG برای تخصصی کردن تولیدات خود اقدام به تجزیه گروه های زیرمجموعه خود کرده است و نام هر گروه را از اختصار نام اولیه گروه Lucky & Gold Star) L G ) برگرفت. نام LG را برای گروه الکترونیک و شیمیایی، LS را برای تجهیزات صنعتی و اتوماسیون و GS برای تولیدات انرژی و بازیافت برگزیده شد.
پس از این تغییر، شرکت پارس نیروسان همچون گذشته نهایت تلاش خود را براي مطرح كردن برند جدید از طریق برگزاری سمینارها، نمایشگا هها، جلسات و تبلیغات گسترده در مجلات و کتا بهای تخصصی آغاز كرد.
استانداردهاي شرکت پارس نیروسان پارس

نيرورسان داراي استانداردهاي CE ،IEC و تأييديه هاي آزمايشگاهي بين المللي است و خود داراي آزمايشگاه مجهز است. اين شركت داراي محصولاتي با كيفيت بالا و استانداردهاي لازم است و به همین دلیل است که محصولات آن همگی داراي گارانتي 2 ساله هستند. محصولات شركت در صنايع برق نقش كليدي داشته، در حال حاضر كليدهاي توليدشده در تابلوها نصب مي شوند و از آنجا که در صورت بروز هرگونه نقص در كليدها، مشكلاتي بسیار اثرگذار و خطرناک در خطوط توليد ايجاد مي شود، به همين دليل با انجام نظار تهای بسیار سیستماتیک و جدی، محصولات پارس نیروسان داراي كيفيت بالايي هستند.
از سوی دیگر محصولات شركت 10 سال خدمات پس از فروش داشته و در صورت بروز مشكلات در عملکرد، كارشناسي به محل مورد نظر اعزام شده تا نقص محصول را برطرف كند و اگر مشكل حل نشد، محصول موردنظر به كره فرستاده مي شود تا علت نقص آن مشخص شده و دیگر چنین مشکلاتی روی ندهد.
اهداف بلندمدت:
• افزایش رضایتمندی مشتریان،
• ارتقاء سطح علمی و فنی مشتریان و کارکنان،
• افزایش سبد محصولات

محصولات ارائه شده توسط پارس نیروسان در کشور :
تجهیزات صنعتی ال.اس برای تمامی محصولات خود دارای ضمانت دوساله بوده که شرکت پارس نیروسان توزیع این سری محصولات را با هولوگرام شرکت در اختیار دارد. محصولات فوق که درحوزه تخصصی برق تولید می شوند درحال حاضر شامل انواع کلیدهای اتوماتیک در کلیه آمپرها، کلیدهای هوایی، کنتاکتورها و رله های اضافه بار، فیوزهای مینیاتوری و کلیدهای محافظ جان برای مصارف خانگی تا کارخانه های بزرگ صنعتی، کنتاکتورهای خازنی، رله های الکترونیکی و دیجیتالی و کلیدهای حرارتی و مواردي از اين دست در رنج ولتاژ پا یین و کلیدها و کنتاکتورهای وکیوم در رنج متوسط است که با رقابتی تنگاتنگ با برندهای مختلف و قدیمی اروپایی و آسیایی سعی در پاسخگویی به نیاز مشتریان دارد. این در حالی است که محصولات ارائه شده از سوی پارس نیروسان در کشور از سوی سازمان های بزرگ بین المللی ارائه کننده گواهی های کفیت موفق به اخذ استانداردهایی IEC و تاییدیه از آزمایشگاه های معتبر KEMA (هلند) و CESI (ایتالیا) شده است. در ایران نیز شرکت پارس نیروسان به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت سیستم های صنعتی ال.اس پس از انجام تست های مختلف روی محصولات خود، موفق به اخذ تاییدیه پژوهشگاه نیرو شده است. همچنین این شرکت برای تولیدات ال.اس از شرکت های توزیع برق استان های کشور نیز تاییدیه های لازم را دریافت كرده است.
از سوی دیگر شرکت سیستم های صنعتی ال.اس براي پیشبرد اهداف بلندمدت خود برای جوابگویی به نیازهای روزافزون و رو به گسترش مشتریان در سراسر جهان، تولیدات جدیدی تحت عنوان Sosul را به بازارهای جهانی ارائه کرده است. این تولیدات به علت ارتقای کیفی بیش از گذشته نظر مشتریان فراوانی را به خود جلب كرده است.
کیفیت بالا، قیمت مناسب و رقابتی، ضمانت بدون قید و شرط ، خدمات پس از فروش در سطح بالا از مواردی هستند که شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی را تشویق به استفاده از این تولیدات می كند. شرکت هایی هم چون توزیع برق های سراسر کشور، مجتمع هاي مختلف پتروشیمی، شرکت های مختلف نفت و گاز در سراسر کشور، تابلوسازی های بزرگ و شرکت های آب و فاضلاب تنها بخشی از استفاده کنندگان از این تولیدات هستند که از خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات ارائه شده از سوي شرکت رضایت خود را نشان داده اند.
هم اکنون اكثر شركت هاي توزيع نیرو، حدود 90 درصد محصولات پارس نيروسان را مصرف كرده كه خود شركت هاي توزيع مارك LS را تأييد كرده و از کیفیت آن اطمینان دارند، شركت هاي نفتي نیز حدود 20 درصد محصولات پارس نيروسان را مصرف می کنند ولی این شرکت اميدوار است تا اواخر امسال بتواند چهار درصد مواد مصرفي شركت هاي نفتي را تأمين كند. از دیگر برنامه هاي آينده شركت اين است كه توليدات را در زمينه كليدهاي اتوماتيك تا كنتاكتورها گسترده كند.
محصولات اين شركت كه 44 نمايندگي در سراسر كشور دارد، در شركت هاي تابلوسازي، آسانسورسازی، ماشين سازي و به طور كل از صنايع كوچك تا بزرگ مورد مصرف است و این درحالی است که محصولات LS در اكثر كشورهاي اروپايي چون اسپانيا، ايتاليا، فرانسه و آمريكا استفاده شده و در حقيقت محصول كاملاً شناخته شده اي است.
در حالی که تاکنون اكثر مشتر يهاي آن شركت هاي توزيع، تابلو سازي، شركت هاي نفت و پتروشيمي در خوزستان و شركت هاي نفت جنوب بوده اند، طیف مشتریان این شرکت با برنامه ریز یهایی که انجام گرفته در آینده گسترده تر از پیش خواهد بود.
چشم انداز و برنامه های آینده شرکت پارس نیروسان

شرکت پارس نیروسان مسئولیت توزیع و خدمات پس از فروش محصولات متنوعی را در بازار کشور به عهده داشته است. محصولات این شرکت دارای کیفیت و ارائه خدمات فروش و پس از فروش است. این تجهیزات صنعتی با کیفیتی عالی، سهم بالای 80 درصد در صنعت برق کشور را به خود اختصاص داده است.
افزایش رضایتمندی مشتریان، ارتقا سطح علمی و فنی آنان و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بالا از اهداف کلان و بلندمدت این سازمان است که شرکت پارس نیروسان را به اخذ گواهی استاندارد ISO9001:2000 سوق داده است.
از طرف دیگر این شرکت برای تضمین کیفیت محصولات خود ضمانت 2 ساله و خدمات پس از فروش ارائه می کند.
محصولاتي كه شركت ارایه كرده کیفیت و کارایی های متفاوتی دارد، خصوصا شركت هاي نفتي می توانند از آنها در تابلوهاي برق استفاده كنند. از جمله آنها كليدهاي وكيوم، كليدهاي اتوماتيك، كنتاكتورهاي وكيوم است. این شرکت در برنامه های خود قصد دارد طیف محصولات تخصصی خود را در آینده گسترش دهد و همچنین مکانیسم های جدیدتری را برای تضمین کیفیت محصولات به کار گیرد.